Vizyon, Misyon ve Değerler

VİZYONUMUZ

Müşterilerine tek nokta çözümleri sunan, kalite ve havacılık emniyetinde yönlendirici olan, bölgesinde tercih edilen güvenilir lider havacılık şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Havacılık sektöründeki paydaşlarımıza Airbus helikopterlerinin satış, lojistik, bakım ve diğer satış sonrası destek hizmetini yenilikçi yaklaşımlar ile, uçuş eminiyeti ve kaliteyi önceliyerek sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık:

SB Havacılık müşterilerine söz verilen zamanda, en iyi fiyat ve kalitede ve en yüksek emniyet standardında hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu bağlamda çalışanlarda dahil olmak üzere müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için onlarla sürekli iletişim içerisinde olur ve onların yararlarına olacak maliyet etkin ve sürdürülebilir çözümler sunarız.

Taahhüt:

Emniyet ve kalite başta olmak üzere belirlediğimiz standartlarımızı ve süreçlerimizi, daha iyisini yapmak için sürekli geliştirmeyi, hizmet ve ürünlerimizle güvenilir, sorumlu, dürüst ve profesyonel bir marka değeri yaratmak onu sürdürmek konusunda çaba göstermeyi taahhüt ederiz. Bu bağlamda yaptığımız işin kalitesinden emin olarak, sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizin sorumluluğunu üstleniriz.

Mükemmellik ve Kalite:

Her durumda ve detayda mükemmelliği, ideali arar, performansımızı ve kaliteli hizmet anlayışımızı geliştirecek her türlü fısattan istifade etmeye çaba gösteririz. Bu nedenle çabalarmızın bir kısmını kalite yönetim sistemi vasıtasıyla süreçlerimizin iyileştirilmesine yönlendiririz.

Dürüstlük ve Etik:

İnsanların size nasıl davrandığı onları, sizin onlara nasıl davrandığınız ise size tanımladığına inanırız. Bu ilke çerçevesinde, bütün eylemlerimizi, dürüstlük,saygı ve sorumluluk anlayışı içinde alır, etik değerlere bağlı kalır ve olası çıkar çatışmalarından kaçınırız.

Yenilikçilik – Yaratıcılık:

Yaptığımız işe değer katması, iş yapma şeklimizi sürekli iyileştirmesi, daha etkin ve effektif çalışma ortamları oluşturması için her zaman yeni fikirlerin ve yaratıcılığın peşinden koşar, bu bağlamda personelimizi sürekli teşvik ederiz. Bu çerçevede ortaya çıkacak yeni iş fırsatlarını keşfetmek ve gelişen iş ortamına çabuk adapte olma yeteneğini kazanabilmek için gerekli kaynağı ayırırız.

Takımdaşlık:

Yarattığı sinerjiyle takımın gücü onu oluşturan bireylerin güçlerinin toplamından fazladır düşüncesi içerisinde her birimiz sadece şirketimizin içinde değil ülke ve bölgesel havacılık sektöründe de katkı sağlayan bir takım oyunucusu olmak için gerekli motivasyona sahibiz ve bu amaçla gerekli çabayı gösteririz.